Image Editor indir – full indir

Mac
Yükle

Image Editor; OSX 10.6.6 ve üzeri Mac işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz, fotoğraflarınız üzerinde özgürce düzenlemeler yapabilmenize olanak tanıyan fantastik bir resim düzenleme uygulamasıdır. 16 TL gibi bir vergi ile kullanıcılarına sunulan uygulamaya artık bedava olarak sahip olabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi fotoğraflarınız üstünde dilediğiniz düzenleme işlemini yapmanıza olanak tanıyan Image Editor ayrıntılı düzenleme araçları ile birlikte geliyor. Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip uygulamada, ihtiyacınız olabilecek araçlar ekranın üstteki kısmında konumlandırılmış durumda. Buradan bütün araçlara erişebilir ve mükemmel fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Image Editor, fırça, doku, metin ve fotoğraf efektleri gibi bir çok düzenleme araçlarına sahip. Keza XCF dosyalarını okuyabilen, TIFF, PNG, GIF, JPEG ve JPEG 2000 formatlarını ayrıca okuyup ayrıca yazabilen, MP, PDF, PICT ve XBM formatlarını ise yalnızca okuyabilen Image Editor kullanıcılarına katman tabanlı düzenleme sunuyor. Bunun yanı sıra “Metin” aracını kullanarak resimlerinizin üzerine yazılar ekleme şansına sahipsiniz.

Temel Özellikleri:

XCF dosya biçimi için tam yardım Katmanlar ve tabaka birleştirme etkileri Katmanları ayrı olarak düzenleme Degradelerdeki Şeffaflık efektleri ve saydamlık Alan seçimi yaparak düzenleme Yumuşatılmış fırçalar Gradyan etkileri Grafik Tablet desteği Plug-in filtre efektleri Metin arabulucu
Image Editor indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

4.7 MB MB

Geçeli Versiyon