İnci Sözlük indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Canınız sıkıldığında ya da merak ettiğiniz bir şeyler olduğunda çoğu zaman içten ve genelde doğru içerikler bulmak için sizde incisözlük uygulamasını kullanabilirsiniz.Serkan İnci tarafından 2009 yılında yayınlama hayatına başlamış olan incisözlük Türkiye’de ama en iyi sözlükler arasına girmeyi başarmıştır. Bünyesinde barındırdığı genç kitle doğru dinanizmini kesintisiz korumuştur. Televizyonda bir programda görebileceğiniz komik ya da sıradışı bir olayın inci sözlükte yer alması olur ya de ışık hızından da hızlıdır.

Peki incisözlük android uygulaması hangi özelliklere sahip?
Uygulamaya girdiğinizde sizi Trend aşağı entryler karşılamaktadır. Trendin yanında Bugün,Yeniler ve Popi sayfaları altında daha bambaşka entryleri görüntüleyebilirsiz.Uygulama da soldan sağa doğru kaydırdığınızda açılan menüde ise başlıklar, aza girişi, üye ol ve ayarlar seçenekleri size sunulmaktadır.Şuan için dilekçe üzerinden üyelikler kabul edilmemektedir. Dilerseniz üye girişi yaparak entry girebilir ve dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Üye girişi yapmadan da içerik görebilir miyim?
Evet, aza girişi yapmadan da başvuru formu içerisinde arama yapabilir yada entryleri okuyabilirsiniz.

Uygulamayı çevirim dışı kullanabilir miyim?
Maalesef, aktif bir internet bağlantısına sahip değilseniz uygulamayı kullanamazsınız. İçerik girebilmek ya da içerikleri görüntülemek isterseniz Wifi üzerinden veya mobil bağlantı ile internet erişimi karşılamak zorundasınız.

İnci Sözlük indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

2.3 MB MB

Geçeli Versiyon