JETPACK JOYRİDE PARA HİLELİ APK

Halfbrick Studios Hileli Oyunlar
Yükle

Jetpack joyride v1.9.6 para hileli apk, senelerın eskitemediği imalatçılığını halfbrick stüdyosunun yapmış olduğu sonsuz koşu oyunlarına başka bir görünüm açısı getiren mükemmel bir oyundur. Amacınız testünü sağlamış olduğunız barry steakfries adlı karakter ile dalmış olduğunuz laboratuvar, yapınak karışımı tesiste ortalığı karıştırmak ve engellere takılmadan en uzun mesafeyi gitmektir. Jetpack joyride arasında yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı mod apk yani sonsuz para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz… tehlikeli engeller, karmaşa bir tesis, onlarca farklı ekipman ve dahası sizleri bekliyor…Oyunun grafikleri 2 boyutlu olup ses kalitesi yüksek seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack joyride play store’da 3,600.000’den fazla indirilmiştir.

şimdiye kadarki en havalı jetpack’lerden birini giyin ve sevimli kahramanımız ile maceraya uçarak gökyüzünde dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkın! Dünyaca ünlü fruit ninja’nın esercılarından halfbrick’in en fazlaca beklenen aksiyon dolu android oyunu: jetpack joyride!

****

Deneysel jetpack’leri kötü bilimadamlarının  alabilmek için gizli ve tuhaf bir laboratuvara giden maceracı barry’ye katılın. Kalkıştan sonra yukarı çıkmak için ekrana dokunun ve aşağı inmek için bırakın; daha yüksek puanlara doğru uçarken üzerinize mermiler, balonlar, gökkuşakları ve lazerler gelecek!

Meşru araştırmalar şirketinin bilimadamlarını dağıtmak için destansı makineli tüfekli jetpack ile başlayacaksınız lakin her oyunda jetonlar toplayıp görevler tamamlayacak ve böylece marketten yeni malzemelere sahip olmak için altın kazanacaksınız! Hayranı olduğunuz jetpack’i, havalı bir kıyafeti alıp eşyaları stoklayın ve maceraya devam edin!

Küçük kurbağa, şans kuşu ve işınlayıcı gibi tamamı tek dokunuşla oynanan bir çok farklı vasıtatan biriyle hız ve özel güç kazanın.

Hayatta olmaya çalışın, havaya girin ve jetpack joyride’ın heyecanına katılın. Görecek ve yapacak çok şey var, dünya kadar zaman ve her insana kafi gelecek kadar jetpack! Barry steakfries her zaman olduğu şeklinde sözünü meblağ!

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon

v1.9.6