Kahramanlar MUAYENE Duty® çağrı: indir – full indir

Activision Publishing, Inc. Hileli Oyunlar
Yükle

Efsanevi kahraman düz 3D savaş taktik oyunu Duty serisinin Çağrısı, elit askerler ve yok edici uçağı bir ordu komuta. Iyice kontrol kahramanlar ve destansı Killstreaks, birinci şahıs kıyıcı topçu gibi sahip kaba savaşlarda düşmanlarınızı baskın esas ve tren elit kuvvetler özelleştirin.

Küçük bir emniyet komutana ve aşılmaz bir üs içine koymak. Sonradan saldırıya geçmemiz, düşmanlarına aleyhinde hamle başlatıyor. Bu tür Price, Soap ve Harper gibi kahramanların aracısız kontrol altına almak, oyunun kurallarını değiştiren Killstreaks tozu dumana katıyor. Arkadaşlarınızla ölümcül ittifaklar koymak,-oyun Ödülleri için yarışacak.

Özellikler:
Denetleme altına edinmek ve Duty serisinin Çağrısı: Çağdaş Warfare, Call of Duty: Black Ops II Call of Duty 4 dahil olmak üzere, ve daha ikonik kahramanlar düzey•. Her kahraman kendi ilerleme sistemi ve eşsiz Killstreaks.
• Tren ve aracısız olarak Call of Duty gibi ezici gücü, Dragonfires ve Pençeleri gibi birimleri kullanarak ordu uzmanım.
• Bu drone grev, İHA, bakım paketi, rakiplerini biçare olmasına ve chopper gunner olarak açığa Killstreaks.
• Inşa ve nöbetçi silahlar, Veliler, SAM kuleleri, havan topu, mayın ve öteki 30’dan pozitif yükseltilebilir yapılar ile kale içine temel yükseltme.
Saldırganlara karşısında temel savunma ve atak üç benzersiz modları gidin: PvP, Kampanya ve Survival
• Arkadaşları ile ittifaklar, bağış birlikler kurma ve düşmanlarınızı egemen takım.

Not: Bir internet bağlantısı bu oyunu oynamak için gereklidir.

Lütfen bu başvuru formu bağlanmak ve arkadaşlarıyla oynamak, gerçek para mülk-app alımları ve heyecanlandırıcı olaylar veya yeni içerikler oyunda yer alıyor söylemek için bildirimleri itin müsade sosyal özellikleri içerir. Bu özellikleri kullanmak için olsun veya olmasın seçebilirsiniz.

© 2014 Call Of Publishing, Inc. Call OF DUTY ve CALL Of Publishing, Inc ticari markalarıdır. Bütün öteki ticari markalar ve ticari isimler ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. ara sıra Call Of kadar güncellenebilir olarak indirerek, yükleyerek ya da bu Uygulamayı kullanarak, bizim Call Of Mahremiyet Politikası ve şartları kabul ediyorsunuz. Http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html tatbik şartlarını görüntülemek için Of Of Mahremiyet Politikası https://www.activision.com/legal/terms-of-use bakmak için ziyaret edin. sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon