Kahramanlar MUAYENE Duty® çağrı: indir – full indir

Activision Publishing, Inc. Hileli Oyunlar
Yükle

Efsanevi kahraman düz 3D savaş taktik oyunu Duty serisinin Çağrısı, elit askerler ve yok edici uçağı bir ordu komuta. Tamamen yoklama kahramanlar ve epik Killstreaks, birinci kişi kıyıcı topçu gibi sahip vahşi savaşlarda düşmanlarınızı egemen esas ve tren elit kuvvetler özelleştirin.

Küçük bir polis merkezi komutana ve aşılmaz bir üs içine kurmak. Daha Sonra saldırıya geçmemiz, düşmanlarına karşısında hamle başlatıyor. Bu cins Price, Soap ve Harper gibi kahramanların doğrudan kontrol altına elde etmek, oyunun kurallarını değiştiren Killstreaks tozu dumana katıyor. Arkadaşlarınızla ölümcül ittifaklar hazırlamak,-oyun Ödülleri için yarışacak.

Özellikler:
Denetleme altına elde etmek ve Duty serisinin Çağrısı: Çağdaş Warfare, Call of Duty: Black Ops II Call of Duty 4 dahil olmak üzere, ve daha ikonik kahramanlar düzey•. Her kahraman kendi ilerleme sistemi ve eşsiz Killstreaks.
• Tren ve doğrudan Call of Duty gibi ezici gücü, Dragonfires ve Pençeleri gibi birimleri kullanarak ordu uzmanım.
• Bu drone grev, İHA, bakım paketi, rakiplerini biçare olmasına ve chopper gunner olarak açığa Killstreaks.
• Inşa ve nöbetçi silahlar, Veliler, SAM kuleleri, havan topu, mayın ve öteki 30’dan artı yükseltilebilir yapılar ile kale içine esas yükseltme.
Saldırganlara karşısında esas savunma ve hücum üç özgün modları gidin: PvP, Kampanya ve Survival
• Arkadaşları ile ittifaklar, bağış birlikler kurma ve düşmanlarınızı egemen takım.

Not: Bir internet bağlantısı bu oyunu oynamak için gereklidir.

Lütfen bu dilekçe bağlanmak ve arkadaşlarıyla oynamak, hakiki para mal-app alımları ve heyecan verici olaylar veya yeni içerikler oyunda yer alıyor bildirmek için bildirimleri itin müsade sosyal özellikleri içerir. Bu özellikleri kullanmak için olsun veya olmasın seçebilirsiniz.

© 2014 Call Of Publishing, Inc. Call OF DUTY ve CALL Of Publishing, Inc ticari markalarıdır. Tüm diğer ticari markalar ve ticari isimler ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. ara sıra Call Of göre güncellenebilir olarak indirerek, yükleyerek veya bu Uygulamayı kullanarak, bizim Call Of Gizlilik Politikası ve şartları kabul ediyorsunuz. Http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html kullanım şartlarını görüntülemek için Of Of Gizlilik Politikası https://www.activision.com/legal/terms-of-use bakmak için ziyaret edin. sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon