Kahve Falcım indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Kahve Falcım; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak kahve falı baktırabileceğiniz neşe saçan bir kullanım.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen gerçekte, karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet ve ilişki durumu bilgilerini girdikten sonradan fincanınızın sadece üç adet resmini çekerek kolayca falınızı gönderebiliyorsunuz.

Facebook hesabınız ile uygulamaya antre yaparak kişiselleştirebilir ve diğer cihazlar üzerinden kendi bireysel Kahve Falcım uygulamanıza kolaylıkla antre yapabilirsiniz. Kullanım ile internet bağlantınızın olduğu her tarafta fal baktırma zevkini yaşayabilirsiniz.

Başvuru ile bedava kahve falı baktırabileceğiniz gibi dilerseniz öbür bir yorumcu seçerek cüzi bir ücret karşılığında falınızı ayrı bir yorumdan okuyabilirsiniz.

Kahve Falcım uygulaması bir uçtan bir uca bundan böyle dost toplantılarınız fazla daha eğlenceli geçecek.

Binnaz abla, Morgana, Bilge Şahruk gibi profesyonel falcılar sizleri bekliyor. Keyif kahvenizi yudumladıktan sonra falınızı kapatın. daha sonra fincanınızın yalnızca üç adet fotoğrafını çekin ve dilediğiniz yorumcuyu seçerek falınızı gönderin. Fal yorumunuz dakikalar içerisinde elinizde olacak.

Hem dilekçe geçmiş fal yorumu ve fotoğraflarını saklamanıza imkan tanımaktadır. Bu sayede geçmişte baktırdığınız fal yorumlarına dilediğiniz vakit göz atabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Kahve Falcım indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

6.9 MB MB

Geçeli Versiyon