gorsel

Kapı Müritleri v1.0.61 MUAYENE indir – full indir

Strateji Oyunları
Yükle
Oyunlar , Taktik ,

Kapı Müritleri bilgisayardan çabuk strateji oyunu komut SWAT kazanan-affetmez, ödülü!


Kapı Müritleri
com.khg.doorkickers
Özellikle dokunmatik platformları için tasarlanmış tüm güncellemeleri ve yeni bir kampanya, hem de tam çapraz platform uyumluluğu kaydeder ve yeni bir arayüz içerir.

Modern ergonomik arayüzleri ile kapı Müritleri karışımları eski okul, çeyrek eylem ve bir SWAT timi komuta taktik müdahale sırasında koyar.

Durumu, plan takım yolları analiz, ekipman ve ihlali noktaları seçin ve kötü adamlar o tetiğe basmak için önce rehine odasına ulaşmak için birden fazla asker koordine etmek.

Zor gelebilir, ve gerçek dünya CQB mücadele gibi, emin olabilirsiniz. Ama çoğu düzeyleri dakika sinek doğaçlama çalışmaları ve tamamlanabilir. Mükemmel planlama sağlanması, görev yanlış adımlar ile yapılması ve hiç bir insanı kaybetmek, usta bir beceri daha zor.
Hızlı Noktaları:
Kullanmak ve düşmanı yenmek 65 silah ve vites öğeleri Üzerinde misyonu jeneratör ile 80 Tek misyonları, 6 kampanyaları ve sınırsız oyun. Yukarıdan Aşağıya doğru bakış açısı için en uygun taktik analizi Gerçek Zamanlı Ücretsiz Pause döner Hayır, Hayır nazarı, eylem yok, puan ya da garip arabirimleri Gerçekçi ama aksiyon dolu doğrusal Olmayan düzeyleri, serbest oyun Ne var bu sürümü : (Güncelleme : 13 Ekim 2016)
Sabit oluşturulan killhouse görevleri dinlenmişti. Haber verdiğiniz için teşekkürler!
Düzeltmeler:
Sabit bazı klavye çalışmıyor. Birkaç çöker. Sabit birçok hata AI ile ilgili.

Gerekli Android O/S : 4.0+
Ekran görüntüleri :

 Door Kickers- screenshot
 Door Kickers- screenshot  Door Kickers- screenshot  Door Kickers- screenshot  Door Kickers- screenshot

Download : 26 MUAYENE

OBB:: OBB

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon