Kızlar X Savaş MUAYENE indir – full indir

Xiao Junyun Hileli Oyunlar
Yükle

◎Oyun İntro◎
Kızlar X Savaşta artist asker toplayan adamlar komutası aşağıda Anime Kız yüzlerce taşıyan 2016 en popüler anime tarzı oyunlardan biridir. Kızlar X de Savaş taktikleri ve el microing özellikleri ile birlikte bir oyundur. Her oyuncu VS oyuncu diğer oyuncular ile rekabet tadını çıkarırken sadece becerileri Savaşı Kızlar aralarında kompozisyon, ayrıca gelişmiş dişli ve engebeli görevler ele geçirmek için döküm beceri zamanlama düşünün.
◎Oyun Özellikleri◎
Oo, 100’den Fazla Savaş Kızlarla ?Yolunuzu Fethetmek
Japon Anime tarzı Savaş Kız karakterlerimiz hazırlanmış biz kızlar X Savaş en büyük özelliği, yüzlerce artist asker toplayan adamlar göre yürütülüyor. Savaş kızın herkes kendi arkadaki plan hikayesi ve benzersiz yetenekleri vardır. Eğer asker toplayan adamlar dünyaya hakim olmak isteyen varsa, derin bir Savaş Kızların benzersiz yetenekleri her bilmeniz gerekmez, ama bununla birlikte rakiplerinizi yenmek için taktik ve zinde bir kompozisyon gerektirir.
Oo Gerçek Zamanlı Mikro, Savaş Kız Senin ?Ultimate Becerilerini Atmak İçin Komut
Her kız yüz ve hareketleri dikkatle hazır ve tasarımcılarımız kadar çekilirken kızlar X Savaş her maharet oyuncular üstünde çarpıcı canlandırma efekti vardır. İster savaş ya da dinlenme sırasında, yeniden çıkarıyor bile açık açık yürüyen her kızın hareketleri görmek, onun tabanca sallanan. Sanatçı asker toplayan adamlar komutası aşağı, yalnızca onlara buyurmak için bir parmak gerekir.
Beceri,Senin ?Zamanlama Dökme Zaferin Anahtarıdır ?
Geleneksel stilleri RPG Oyunu tersine herhangi bir microing olmadan!Savaş sırasında sürekli olarak gözlemlemek, bu rakibin hüner döküm, hüner yön, vb rakibin kızlar topluluk denetim becerileri değişikliği bölüyor gibi kızlar üzerinde microing ile birlikte. Kız X Savaş,öteki bir özelliği savaş alanında Savaş Kızlar komut verme keyfini yaşayın, düşük Saldırı Gücü olan oyuncular bile daha yüksek Saldırı Gücü ile oyunculara karşı galip gelmek!
Kampüs marketten Içki satın?, Akademi Elemanlar Dolu ?
Yaz tatilinden beri bir ay geçti, kampüs satılan kahvaltı özlemiyor musun? Kızlar X Savaş, reel okul gibi farklı alanlara yönlendirilmiş sınavlar yüz olabilir. Yaptığımız Savaş Kızların dünyası yanı sıra, dağıtılmış görevler fethetmek için bekliyor. Eğer PVP iyilik, Üst Kata çıkmak için deneyin!
────────────────
Ziyaret harika faaliyetler katılma, ve büyük ödülleri X Savaş’ resmi Facebook sayfası Kızlar! Arama Kızlar Facebook Savaş X (anahtar sözcük:)
────────────────
Son Olaylar ve Kılavuzları!!Lütfen↓Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın
Klasörde devlete ait Facebook Sayfası:https://www.facebook.com/GirlsXBattle/
Klasörde E-posta:email korumalıX Savaş Müşteri Hizmetleri kızlar
Bizim geliştirme ekibi çalışıyor Kızlar X Savaş için her oyuncu değer ve yardım için teşekkür ederiz! sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon