gorsel

Koruma Ateşi v1.1.4 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Tetracorp şirkete aleyhinde bir savaş için kahramanlar band kurşun.


Koruma Ateşi
com.generagames.direnç
Tetracorp şirkete karşı bir savaş için kahramanlar band kurşun. Savaş alanında kendi stratejisi oluşturmak ve her taraftan düşman saldırı. Büyük cephanelik ziyaret edin ve güçlü silah kullanmak ve benzersiz yetenekleri ile asker seviye. Mobil ve tablet için en iyi shooter oyunda sınırsız aksiyon. Meydan okumayı kabul ediyor musunuz?
İnsan ırkının ihtiyaçlarına kahraman mısın?

Özellikler:
Kesin savaş yeni bir deneyim. Mermi, seni öldürmek için istekli makineli tüfek ve düşman ordularının tam bu koruma Ateşi bölümde direnişine katılın. Silahını al ve gerçek bir savaş kahramanı gibi bu devrime öncülük! Öncü denetleyen BENZERSİZ sürükleyici bir HİSSİ getiriyor. Parmağını tetiğe doğrudan bağlayın. BASIN ve ATEŞ edin! HD ayrıntılı sahneler, parçacıklar ve grapeshot tam grafik. YIKILABİLİR ORTAMLAR. Oyuncu ile etkileşim her şeyi. ÖZGÜN ve sürükleyici bir sinema için gerçek usta bir asker gibi hareket. NON-STOP EYLEM ile hummalı ve dinamik bir macera içinde kendinizi hazırlamak. Ateş etmeyi değil. Farklı açılardan mücadele bekliyor. GERÇEK ZAMANLI olarak paralı askerler arasında alternatif, bu tehdit sona mükemmel kombinasyonu bulmak. SİLAHLANMA tabanlı-yakalar-BÜYÜK bir gerçek ile kendinizi sağlayın. Her silahın sadık mekaniği ve karakteristik sesler. Asla savaş oyunlarında böyle bir şey gördünüz mü? Kurmak AVENGERS benzersiz becerileri ile takım. Farklı rolleri: hacker, keskin nişancı, yıkım adam… Kilidini yeni EPİK karakter seçin. Hiç savaş şişme dinozor gördün mü? TETRACORP bu megacorporation köyleri bastırmak gezegen üzerinde çeşitli alanlarda işgal, kaynaklarını ele geçiriyor ve her iletişimi kontrol ediyor. Yeni bir direniş doğdu ve bu tehdidi ortadan kaldırmak için zamanı.

Arama duymak. Paralı ekip ayarlayın. Savaş, Dünya’nın bugüne kadar gördüğü en büyük savaşın başlangıcı için yola çıkıyor. Yakında, Tetracorp yapılan incelemeler sonucunda daha basit totalitarizmin daha gider fark edeceksiniz. Bir 115 yeni malzeme, elementin keşfi, insanlığın kaderini karar verebilir ve yanlış ellere düşebilir.

Koruma Ateşi bu olası soykırım için bir son sorumlu kahraman olacak. Kuşatılmış şehirler, gerillalar tarafından alınan soğuk çöller ve alanları ile avengers takımına liderlik et ve en büyük grafik ve silahlanma cep mevcut açılımı ile savaş oyunu düşman çeşitli tür yenilgi.

Nihai savaş deneyimi. Tamamen sezgisel kontroller tamamen sürükleyici bir hissi yaratmak için tasarlanmış. Kapak, amaç, basın almak ve bu tehlikeyi ortadan kaldırmak.

İsyanın lideri olarak, düşman corp kaba ordusu karşı karşıya gelecek: aşılamaz kalkanlar ile Amansız elit askerler ölümcül özel birimler, mekanik deneyler… durumun kontrol altına Almak, gerçek bir savaş makinesi olarak çatışma ile başa çıkmak. Bu isyan efsane olacak.
Çizgi roman orijinal “Kapak Yangın”, 60’dan fazla misyonlar ve takım patronları ile zorlu bir hesaplaşmaya dayalı emici hikaye modu. Tetracorp tehdidi ortadan kaldırmak ve bir ayaklanma yol açmaktadır. Birçok olasılık ve oyun saatleri yüzlerce bölüm. Basit ve sezgisel kontroller. Kolayca eylem kendinizi bırakın. Nişan oyunları ortamında benzersiz tamamen yeni bir deneyim hissediyorum. Ekran basın, tetiği Çek! Takımın her bir üyesi becerilerini yükseltmek. Yeteneklerini artırmak, onları daha hızlı, daha güçlü, daha ölümcül. En iyi silah ve dişliler ile donatmak. Seviye kahraman ekibi size zafer için yol. Ne bu sürümde : (Güncelleme : 2 Aralık 2016)

Hayır son değişiklikler
Gerektirir Android : 4.1 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 176M APK+OBB

sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon