Krallık Savaşçıları MUAYENE indir – full indir

Snail Games USA Inc Hileli Oyunlar
Yükle

İmparatorluklar insan doyumsuzluk caprices de yükselişi ve düşüşü, ve her nesil tarihi gelgit edecek bir kahramana ihtiyacı vardır. İlahi güçlere sahip bir general şer güçleri imha etmek ve düşmanlarına atık yatıyordu ortaya aleme bir kere daha zafer kavuşmasını. Bir efsane olmaya hazır mısın? Son sayısında heyecanlandırıcı aksiyon MMO Krallık Savaşçıları: Ana Diktatör Güncellemek için kahramanca kaderini izleyin!

==Özellikleri==

Epik Bir Hikaye Her Tarafta Canlanıyor

Üç Krallık döneminin kaosa bir eylem kaderini keşfetmek iner ve klasik savaş macera doymuş! Entrikacı Cao Cao, dehşet Lv Bu, ve asil Guan Yu gibi meşhur kişiliklerle savaş için epik bir aksiyon MMO deneyimi alın!

Emrinize 40+ Kahraman

Savaş sanatı ustası ve Zafer güçleri kurşun! Toplamak ve herzamanki kahramanlar düzinelerce ordu yönetmek. Süratli tempolu aksiyon dövüş, güvenilir AI eşliğinde kontrollü teğmenler için savaş meydanında düşmanını alt etmek süpürme ve mücadeleye girerken ekip seçin!

Güçlerini yönetmek ve Büyümek

Arsenal büyür ve durdurulamaz bir savaş gücü haline müttefikleri kıyafet! Toplamak ve benzersiz ve nadir öğeleri yükseltme ve stratejik RPG macera ekipman özelleştirmek! Farklı birimler savaşa kahraman eşlik edecek ve komutan ultimate cephe savaşçısı-seçin!

Müttefikler ile Toprak fethetmek

İmparatorluk çökecek gibi, yeni Krallık şeklindedir. Arkadaşlar geniş online çok oyunculu bir tecrübe yeni bir ulus belirlemek için çevrimiçi ile birlikte katılın! PvP ve co-op takım ve toprak devam ediyor ve geleceği biçimlendirmek için Savaşı gibi büyük savaşlar katılın. Müttefikler ile bütün bir tecrübe görülmemiş mobil MMO aksiyon, nemeses ve Loncalar!

==Bağlantı==

Resmi sitemizde Kingdom Savaşçı hakkında daha fazla bilgi almak için ziyaret edin: http://warriors.snail.com/en/
Krallık Savaşçılar topluluğuna katılmak ve Facebook ve Forum Sitemizden daha artı bilgi edinin
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/kingdomwarriorsen
Forum: http://warriorsbbs.snail.com/en/

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon