Kültürler: Northland v1.0 MUAYENE 6 yapı indir – full indir

Strateji Oyunları
Yükle
Oyunlar , Strateji ,

Çiftlikleri, pastaneler, çömlek, mason Dükkanlar, okullar, cephanelikleri ile artan bir ikâmetgâh alanı meydana getirmek ve fazla daha fazlası


Kültürler: Northland
com.runesoft.kültürler
Çiftlikleri, pastaneler, çömlek, mason Dükkanlar, okullar, cephanelik ve çok daha fazlası ile gelişen bir yerleşim alanı oluşturmak. Yerleşim yönetmek ve Yerleşimciler, dik yeni binalar, hammadde döner, mamul rulo çok daha fazla insan büyüyebilir. İnsanlar yürümek, yemek, uyku ve birbirlerine eğlence için konuşmayı izleyin. Çiftler evlenir. Bebekler doğar, gelişir, ve kendi kariyer atanır.Her bir kişi bir kariyer atanabilir olan benzersiz bir karakter. Kariyerlerine devam ederken, becerilerini geliştirmek. Becerilerini geliştirmek gibi, yeni bir kariyer için onları açtı. Başka bir seçenek olduğunu hissettiğin zaman düşmanlarına uzak durmak ya da onlara saldırmak.

Kültürler: Northland Vikingler gezgin bir grup hikayesi, ünlü kaşif Leif Ericsson (aşkım Cyra ve arkadaşları Hatchi ve Sigurd oğlu) Bjarni adlı kahraman bir dörtlüsü tarafından yönlendirilen izler. Vatanını düşman tarafından istila edildiğinin Hatchi yakında bulur. Sonuç olarak, arkadaşları üzerine yardım için çağırır. Oyunun kampanya sekiz misyonlar yayılmış, ve ayrıca hikaye ile ilgili olmayan ek sekiz tek başına misyonlar oynayabilirsiniz.

Özellikler:
Güçleri 30 farklı meslek grupları Üzerinde son savaşa katılıp birkaç subquests ile 8 kampanya Misyonları ve 8 Tek misyonları 4 kahramanlar, güncelleme iş ve beceri sistemleri (köylüler gibi diğer kabileler için 3 zorluk seviyesi için) oyun ve özellikleri Geliştirilmiş AI adım giriş adım ile hava efektleri, sis gibi uzmanlar Özel efektler için yeni başlayanlar herkes için oyunu eğlenceli hale getirmek için her oyunculara ihtiyaçları ve tercihleri son Derece detaylı 3D çevre Kapsamlı öğretici sığdırmak için farklı ayrıntı düzeyi ile menüler, hayalet birimleri vb Ne bu sürümü : (Güncelleme : 4 Ekim 2016)

sabit:
– iki parmak pan
– değiştirmek için iki parmak tutam-oyun yakınlaştırma düzeyi
– dokunmatik giriş düzeltmeleri
– ayarlar/video/ ekran çözünürlükleri daha fazla seçenek eklendi
Gerekli Android O/S : 3.1 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 200M APK+OBB

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon