LastPass indir – full indir

Mac
Yükle

LastPass; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanmış olduğunuz kredi kartı ya da sosyal ağ hesapları gibi hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde toplayarak saklayabilirsiniz.

Moder dünyada artık para atama, fatura ödeme gibi bütün işlemlerimizi internet aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra millet ile iletişim kurmak için bir çok sosyal medya kullanıyoruz ve bu ağlara ait bir çok hesabımız bulunuyor. Taktir edersiniz ki bu değin hesap ve bu değin şifreyi akılda yetişmek hayli zor oluyor.

Bizi bütün bu sıkıntılarımızdan kurtarmak için geliştirilmiş olan LastPass uygulaması ile bütün hesaplarımıza ait şifrelerimizi tek bir yerde tolayabiliyor ve tek bir şifre ile saklayabiliyoruz. Aklımızda tutmamız gereken bu tek şifre ile tüm şifrelerimiz bundan böyle güvende.

Ücretsiz sürümde maalesef ama reklam öğeleri bulunuyor. Oysa bu reklam öğelerinden rahatsız oluyorsanız 12$ ödeyerek ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Android, iOS, Windows Phone, Windows ve Mac platformlarında da kullanabileceğiniz başvuru çapraz platform desteğine sahip. Tüm cihazlarınız aralarında senkronize olan dilekçe, hesap adı ve parola girişlerinizi otomatik olarak yapabiliyor ve bu nedenle zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Şifrelerinizi korumanın yanı sıra sizin için tartma taşıyan numara ve kredi kartı bilgilerini de güvenli bir şekilde tescil ederek LastPass ile koruyabilmek mümkün.

LastPass indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

5.1 MB MB

Geçeli Versiyon