METAL SLUG SALDIRI MUAYENE indir – full indir

SNK PLAYMORE Hileli Oyunlar
Yükle

4 Milyon * Yeni Kayıt* Kırık!
Dünya çapında devamı “METAL SLUG SAVUNMA” vurdu sonunda belirdi!
“METAL SLUG ATTACK” çoğu iyileştirmeler ile savaşa katılır.

Ne 1.14.1 sürümde Yeni
■Aniden fazla özellik geliştirmeleri
■EKSTRA OPS”KUM SOYUNMA”
10/14~10/19

OYUN ÖZELLİKLERİ

IDLE denetleme basitleştirilmiş!
KOPYALAYIN oyunDaha ayrıntılı efsanevi oyun serisi “METAL SLUG ATTACK”, en son giriş, herkes kadar hoşgörü olabilir kolay kontroller ile bir kule savunma oyunu hareket ve sorunsuz bir şekilde birbirleriyle savaş eden ve 2D dot-pixel karakterler! Keza yeni eklenen “Takviye Sistemi” özelliği daha eğlenceli oyuncular daha derin stratejiler sunmak muhtemel olacak.

Misyonları IDLE bir bolluk!
“METAL SLUG ATTACK” SALDIRI! hangi oyuncular Morden Orduları tarafından işgal askeri üsleri boşaltmak için “oyun modu,” esir KURTARMA “olarak,” SAVAŞ OKULU “ya da” DEFINE AVI “oyun modu ile oyuncular her türlü misyonları ayrı türleri vardır.

IDLE birimlerinizi geliştirin!
Görevleri her tarafında öğeleri biriktirmek ve gözde Birimlerini özelleştirmek için kullanabilirsiniz. Onları gelişmeye olun, onları Yukarı seviyeye ya da maddelerle Birimleri donatarak becerilerini etkinleştirmek! Deneyelim en güzel ve zinde birimler.

IDLE Dünya Savaşları!
Aynı anda oynadı ve 4 oyuncu tarafından zevk, 6 deste değin “Gerçek Zamanlı Savaş” moduna ilave olarak birlikte vakit uyumsuz savaşlarda çatışma olabilir. Bütün rakipleri yenmek ve Dünyanın en İyi Oyuncu elde etmek için yeteneklerinizi kullanın!

Kardeşi ile birlikte IDLE Play-op-tabanca!
Kardeşi ile birlikte savaş-op misyonlar–sohbet ve e-posta seçenekleri ile birlikte “Guild Raid” ve “ÖZEL HAREKAT” oyun modları, tabanca ve irtibat. iyice en iyi ortakları ile “METAL SLUG ATTACK” müsamaha belirlenmiş olun!

Resmi Facebook fan sayfası:
https://www.facebook.com/SNK.METALSLUGWORLD/

©KOPYALAYIN OYUNDAHA DETAYLI CORPORATİON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon