Mr Driving indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Dünya genelinde yapılan kapsamlı anketler neticesinde, oyuncuların en çok seçim ettiği oyun platformlarından bir her birine ve yükselişi süratli aralıksız akıllı telefonların epeyce alaka gördüğü ortaya çıkıyor. Oyun yapımcıları, mobil oyunları önemsiyorlar ve yeni bir oyun veya oyunların mobil versiyonlarını da çıkarıyorlar. Türk yapımcıların çıkardığı, mobil oyun dünyasında alaka göreceği düşünülen bir yeni oyun da Mr. Driving, ER Games göre kullanıcılara sunuldu..

Oyunculara şahane bir sürüş deneyimi yaşatmayı vaat eden Mr. Driving, sizleri engebeli trafik koşullarında araba sürmeye misafir etme eden Mr Driving’de 5 ayrı oyun modu bulunuyor:

1-Free Mode: Serbest mod olarak da geçen bu modda, caddelerde dilediğiniz gibi gezinebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

2-Traffic Mode: Bu modu seçtiğiniz takdirde, kendinizi bir sürü arabanın içerisinde bulacaksınız ve onlara çarpmadan yolunuzda ilerlemeye devam etmeniz gerekecek. İşin içine zorluk girdiği için, bu modda keyif almanız daha muhtemel.

3-Parking Mode: Otomobil park etme oyunlarından hoşlananlar farklı bir oyuna gereklilik duymayacaklar. Mr. Driving size bu imkanı da tanımış ve park etme modunu sizler için oyuna eklemeyi unutmamış.

4-Target Mode: Bu takip modunda, aracınızın arkasında beliren yeşil okun gösterdiği yçne içten gitgide artarak, süre bitmeden oraya ulaşmanız gerekecek.

5-Drift Mode: Son mod olan Drift Modu, Free Modla aynı özellk gösteriyor. Burada da aracınızla istediğiniz gibi gezinebiliyorsunuz. Farkı ise araç dinamiklerinde meydana gelen değişikliklerle dilediğiniz gibi drift yapabilmeniz.


Mr Driving indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

61.3 MB

Geçeli Versiyon