My Virtual Tooth – Virtual Pet indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak mı istiyorsunuz? Onları sevdikleri hayvanlar ile ikna edin! Çocuklarınıza günlük diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilmek düşündüğünüzden kolay olacak ve çocuklarınızın  bunu anlamasına ve diş sağlığı hakkında daha bilinçli hale gelmesine yardımcı olacaksınız.

Size muavin olacak hayvanlar ne söylerseniz gülünç bir sesle her yerde edecekler, onları memnun etmek için yem verecek ve yıkanmalarını sağlayacaksınız, sayısız kıyafet kombinasyonu ile onları giydireceksiniz, odalarını da dekore edeceksiniz ve en önemlisi dişlerini korumayı öğreteceksiniz.

Diş sağlığı çok önemlidir ve bazen çocuklara açıklaması zordur. Diş hekimlerinden nasıl korktuklarını bilirsiniz. (Çocuk değilseniz, sen şanslısın.) Dee gibi bir sanal hayvan ve benzer diş oyunları ile dişhekimi korkularını yenecekler ve dişlerini düzenli fırçalama alışkanlığını geliştirecekler. Bu tür sanal hayvan çocuğunuzun gerçekten mutlu kılacak. Çocuklar için diş oyunları diş doktoru korkusunu yenmek için yapılmıştır ve bu 2d oyunlar ile korku düşündüğünüzden daha tez ortadan kalkacak. Dişi çürüdüğünde dolgu yaptırmak için çocuğunuz Dee’ye takviye edecek. Çocuklarınızın diş sağlığı için uğraşırken eğlenecek ve bunların hepsi bu müthiş sanal hayvan yardımı ile mümkün olacak! Fantastik yok mi?

My Virtual Tooth – Virtual Pet indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

34.0 MB MB

Geçeli Versiyon