OS X El Capitan indir – full indir

Mac
Yükle

Apple’ın OS X Yosemite’den daha sonra masaüstü Mac’ler için geliştirdiği yeni işletim sistemi OS X El Capitan‘ı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Yepyeni tasarımı, geliştirilmiş performansı ve özelliklerle birlikte gelen OS X El Capitan, daha fazla kullanıcı deneyimini iyileştirme ve performansı çok daha artı artırmayı amaçlıyor.

Kullanıcı deneyimi noktasında önemli değişikliklerin yapıldığı yeni masaüstü işletim sistemi El Capitan‘da pencere yönetimi mekanizması ve oturmuş uygulamaların konumlandırması uyarı çekiyor. Bundan daha sonra uygulamalar aralarında geçiş yapma, PDF dosyalarını açma, gelen e-mailleri görüntüleme ve yanıtlama işlemleri daha süratli yapılabilecek.

Kullanıcıların gündelik işlerini daha bakımlı gerçekleştirmelerini amaçlayan OS X El Capitan‘da iki öbür uygulamayı iki farklı pencerede aynı anda görüntülemeyi sağlayan Split View, o an açık olan bütün işlemleri yönetmeye asistan olacak Mission Control ve belirli bir zamanda yapılan işleri ya da dokümanları kolaylıkla bulmayı sağlayacak Spotlight gibi özellikler yer alıyor.

OS X El Capitan’ı Destekleyen Mac’ler

iMac (2007 ortası ya da sonrası)
MacBook (13 inç alüminyum, 2008 sonu), (13 inç, 2009 başı ya da sonrası)
MacBook Pro (13 inç, 2009 ortası veya sonrası)
MacBook Pro (15 inç veya 17 inç, 2007 ortası/sonu ya da sonrası)
MacBook Air (2008 sonu ya da sonrası)
Mac mini (2009 başı veya sonrası)
Mac Pro (2008 başı veya sonrası)

OS X El Capitan indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

6.08 GB MB

Geçeli Versiyon