PicLight indir – full indir

Mac

PicLight; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınız üstünde özgürce düzenlemeler yapabilmenize imkan tanıyan, basit kullanıma sahip bir resim düzenleme yazılımıdır.

Oldukça sade, şık ve sezgisel bir arayüze sahip PicLight her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Kullanıcılarına süper hız ve hakiki zamanlı önizleme imkanı sunan yazılım ile fotoğraflarınızı yazdırmadan önizleme yapabilir ve icabında üzerinde her yerde düzenleme yapabilirsiniz.

170’den fazla ışıklandırma etkileri ile Kurulum, Işık, Glow ve Doku gibi 4 ayrı kategoride ışık efektleri sunan PicLight fotoğraflarınızı ayrıntılarıyla özelleştirmenize olanak sağlıyor.

10’dan artı ince akort araçları, 7 ön akort, kırpma, doygunluk, renk, pozlama, kontrast, parlaklık, gölgeler, sepya, vintage gibi 25’den pozitif özel filtre seçenekleri yazılım öne meydana çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

bununla beraber sosyal ağ desteği ile birlikte gelen yazılım ile düzenlediğiniz fotoğraflarınızı JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF formatlarında kaydedebilir, duvar kağıdı olarak ayarlayabilir, e-posta yolu ile gönderebilir yada Facebook ve Flickr gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz.

PicLight indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

61.7 MB MB

Geçeli Versiyon