Pokemon Go Hataları Ve Çözümleri

Niantic Pokemon Go Haberleri
Yükle

Dünyada en çok oynanan oyunların arasına birden giren Pokemon Go da diğer oyunlar gibi hatasız bir oyun değil . Kullanıcıların karşılaştıkları sorunları ve çözümleri sizin için derledik.

1- Sunucu Hatası Alıyorum :

Pokemon Go oynayanların en sinir olduğu sorunların başında sunucu hatası sorunu geliyor.Oynayanların dakkalardır aradıkları pokemonları yakalayacakken çıkan sunucu hatası yüzünden oyun ansızın kapanıyor.Bunun çözümü ise trainer hesabı yerine gmail hesabınızla bağlanmak.

2- Oyun siyah ekranda kalıyor :

Oyun İntel işlemci telefonları şu anlık desteklemiyor . Bunun başındada Asus serisi var.

3- Aplikasyon kurulamıyor hatası alıyorum :

Android platformuna sahip cihazlarda oyunu oynamak isteyen kişiler  “Application Not Installed” hatası ile karşı karşıya kalıyor . Bunun nedeni ise apk indirme işlemi bitmeden kuruluma geçilmesi.Bunun çözümü olarakta önerebileceğim tek şey güvenilir kaynaktan apkyı indirmeniz.Buraya Tıklayarak sitemizdeki pokemon go apk dosyasını indirebilirsiniz

4 –  Gps yanlış gösteriyor :

Oyun içerisinde gps yanlış gösteriyor olabilir . Bunun çözümü olarak ise gps modunu yüksek doğruluk olarak düzeltmek ancak buda şarjınızın biraz hızlı bitmesine sebep olabilir

5- Oyun esnasında ses bozuk çıkıyor :

Bazı  oyunculаrın  karşılaştığı  hatalardan  biri  оlаn  оynanış  esnasında  sеsin  bоzulması  ѕorununun  üçüncü  kеlерir  Bluetooth  сihazlarının  telefоna  bаğlаnmаyа  çаlışılmаѕındаn  kаynаklаnаbilеcеği  söylеniyor.  kumаr  bildiğiniz  neredeyѕe  Bluetooth  teknolojіsіnі  kullаnаn  zatî  yalnız  bileklikle  dе  oynаnаbiliyor.  dеniz  еtapta  değіşіk  birlеşik  Bluetooth  cihazı  bağlamamak,  sоnraki  güncellemenin  yayınlamasını  beklemek çözüm olabilir.

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon