Pokemon Go Nasıl Yüklenir

Niantic Pokemon Go Haberleri
Yükle

Yapımcısı Niantic olan Pokemon Go beklenenden çok fazla tuttu.Oyun şu anlık sadece Avustralya ve Yeni Zelanda’da resmi olarak oynanan oyun dünyanın her yerinde ise farklı yollardan yüklenerek oynanıyor.Son 1 haftada ülkemizde on binlerce kişi tarafından indirilen oyunun halen nasıl yüklenildiğini bilmiyorsanız bu yazımızı dikkatle okuyun.

Android platformuna sahip cihazlarda indirmek için google’da pokemon go apk indir aratarak  sitemizde ki apk dosyasını indiriniz.İnen dosyayı kurarak oyuna giriş yapabilirsiniz

ÖNEMLİ NOT :  Pokemon Go İntel işlemci telefonlarda ve Android sürümü 4.4 ün altında olan telefonlarda şu anlık çalışmamaktadır.Niantic firması en yakın sürede bu sorunlarıda çözmeyi planlamaktadır.

İos platformuna sahip cihazlarda oyunu yükleyebilmek için aşağıdaki adımları sırayla yapmanız gerekmektedir.

• İlk olarak App Store hesabınızdan çıkışınızı gerçekleştirmeniz gerek.Bunu yapabilmek için App Store girerek en aşağıdan ‘Kimlik’ butonuna tıklayarak ‘Log Out’ demeniz gerekir.

• Sonraki aşamada ise Safari üzerinden Pokemon Go  kelimesini aratarak App Storenin Url sine tıklayınız.

•  ‘Mağazanızda bulunmamaktır’ diye bir uyarı ile karlılaşınca ‘Geç’ seçeneğini işaretleyip Yeni Zelandayı seçiniz.

• ‘Log Out’ olarak işaretlediğiniz noktadan yeni bir hesap oluşturuyorsunuz,fakat ‘None’ işareti gelmezse direkt aplikasyon üzerinden ‘Get’ işaretini seçerek hesap kurmanız gerek.

• Ödeme yerinde ‘None’ ye tıklayıp kalan sizden istenenenleri rastgele girip Pokemon Go yu indirin.İndirme işlemi bitince ‘Log Out’ diyerek gerçek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

• En son olarak da Pokemon Go’ya girerek giriş yapmanız kalıyor.

Android ve İos için nasıl Pokemon Go yüklenileceğini sizlere anlattık.Bizi takip etmeyi unutmayınız.İyi Eğlenceler

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

13.07.2016

Boyut

Geçeli Versiyon