Rocket VPN – Internet Freedom indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Rocket VPN; kendi IP adresinizi gizleyerek internet ortamında özgürce gezinmenize imkan tanıyan inanılmaz bir araçtır.

Uygulamayı derhal indirmek için > Rocket VPN – Internet Freedom

Adamakıllı bedava olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz tatbik baştan sona, bulunduğunu bölgede yasaklı olan web sitelerine kolayca erişim sağlayabilir, kendi IP adresinizi gizleyerek internet ortamında güvenle sörf yapabilirsiniz.

İnternet ortamında özgürce gezinmenin yanı sıra bireysel güvenliğinizi de koruyan tatbik, sizin internet ortamında gezinme ve tıklama alışkanlıklarınızı izleyen üçüncü şahısları da engeller.

Bilindiği gibi internet ortamında gezindiğimiz web siteleri ve nereye tıkladığımız gibi bilgiler üçüncü şahıslar göre izlenmekte ve bu bilgiler doğrultusunda değişik reklamlar önümüze çıkmakta. Rocket VPN uygulaması ile kendi IP adresinizi gizleyerek ayrıntılarıyla anonim gezinti yapabilirsiniz. Bu Nedenle gezinti ve tıklanma alışkanlıklarınızı izleyen ve hatta kişisel bilgilerinize erişen üçüncü şahıslardan korunabilirsiniz.

Oldukça sade ve çık bir arayüz ile gelen gerçekte kısa yolar oluşturarak kısa sürede tercih ettiğiniz bölgeye bağlanma şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra bireysel verilerinizi şifreleyerek koruyabilirsiniz.

Rocket VPN – Internet Freedom indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

19 MB MB

Geçeli Versiyon