SAIP indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

büyük bir kriz ya da durum coğrafi konum durumunda dikkat ve bilgiler.

insanların uyarı ve veri sistemi için SAIP, iOS çalışan zeki telefonlar için İçişleri Bakanlığı’nın resmi hükümet dikkat mobil uygulamadır.

Bedava, o kayıtlı bir coğrafi alanda ortaya meydana çıkan, bir hücum kaynaklanabilir olağanüstü olaylar (nükleer uyarılar, güvenli olmayan ürünler, rüptüre hidrolik yapısı, vb) sırasında uyarılmak için müsade konum tespit koşuluyla etkin ve başvuru etkili.

mobil kullanım SAIP Fransızca ve İngilizce olarak mevcuttur. Mevcut nüfus (sirenler, radyo önceden belirlenmiş mesajlar …) hakkında dikkat ve veri tamamlar.

uyarı kullanıcı bile coğrafi konum durumunda işletilmektedir ilişkin herhangi bir veri geribildirim olmadan, en kısa sürede kullanıcı tehlikeli bir alanda ya da aralarında bulunduğu gibi aktive edilir.

Kullanıcılar 8 coğrafi alanlara (posta kodları, belediyeler) dek kayıt ve bu yerlerde birinde bir olayın meydana gelmesi durumunda haberdar olmak.
Uygulama ayrıca alert ( “nasıl hareket”) niteliğine alt olarak takip etmek davranışsal danışmanlık ve talimatları verir.
Ayrıca kullanıcı kendi bireysel hesaplarına sosyal ağlar üstünde geçerli uyarıları aktarmasını sağlar.

SAIP indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

12 MB MB

Geçeli Versiyon