SAVAŞ PİLOTU SİMÜLATÖRÜ 3B PARA HİLELİ APK

Fun Games For Free Hileli Oyunlar
Yükle

Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.3.0 PARA HİLELİ APK, başka sitelerdeki istek yazıları üzerine güncel sürümünü ekleme zorunluluğu duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun oluşturduğu tayyare sürme simülasyonlarını sevenlerin ne olursa olsun denemeleri gerektiğini planladığım Android platformunun klasiklerinden birisidir. Amacınız denetimünü sağlamış olduğunız tayyare ile bulunduğunuz bölüm içindeki görevleri tamamlayarak bir sonraki seviyeye geçmektir. Flight Pilot Simulator üç boyutlu Free içinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK şu demek oluyor ki sınırsız para hileli, tüm tayyare paketleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz uçağı satın alabilir, kahraman bir pilota dönüşebilirsiniz… sıkıntılı görevler, karmaşa araziler, farklı uçaklar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Flight Pilot Simulator 3d oyunu Play Store’da 1.026.000’den fazla indirilmiştir.

EN İYİ Android uçuş oyunu

İçinizdeki coşkulu küçüklüğünüzü serbest bırakın, bir pilot olun ve göklerin HAKİMİ haline gelin!

Kendinize en iyi uçağı alıp YÜKSELİN!

– Son aşama GERÇEKÇİ 3B grafikler ve süper animasyonlar
– eğlenceli ve sıkıntılı görevlerle dolu güzel senaryolar
– Yüzlerce gerçekçi UÇAK: Tek pervane uçaklardan Jumbo JETLERE, sivil uçaklarına ve askeri uçaklara
– TUTKUNLUK YARATAN oyun tarzı
– Kolay ve SEZGİSEL denetimler
– Serbest modda geniş haritayı keşfet
– Sürükleyici senaryolar: acil durumlar, kurtarma görevleri, sıkıntılı inişler, yangınlar, yarışlar ve daha fazlası!

Google Play’deki en iyi değerlendirmeye sahip Uçuş Simülatörü oyunu. EĞLENECEĞİNİZİ sonuna kadar güvence ediyoruz.

Uygulamayı ÜCRETSİZ İNDİREREK tertipli GÜNCELLEMELERLE gelen muhteşem ve YENİ İÇERİKLERİ kaçırmayın

henüz MÜCADELEYE HAZIR olup olmadığınıza karar veremediniz mi?
Şu saçma, konunun sürekli tekrarlandığı oyunları unutun. Burada görevlerinizin içinde zamana karşı yarışmak, dağların arasında çıkan yangını denetim altına almak, ufak iniş pistine ve hatta minik tayyare gemisine güvenli şekilde inmek benzer biçimde şeyler var. Peki uçağı mükemmel şekilde kaldırıp yolcuların güvenliğini sağlayarak sınırlı yakıtla iniş yapabilir misiniz?

● İstediğiniz yerde oynayın
uçak pilotu simülatörü için web bağlantısı GEREKMİYOR. Metroda, (gerçek) bir uçakta uçarken, otomobilde giderken, tapınaktaki merasimler esnasında (ve belki de tuvalette) hazzını çıkarabilirsiniz!

● Sınırlı veri kullanmasıOyunumuz internette gezinmek, Youtube videolarını izlemek ve ücretsiz müzik dinlemek için kullanmak dilediğiniz web kotanızı yemeyecek

● Yaş sınırı durumu
Oyun, şiddet yahut diğer herhangi bir erişkin içeriği BARINDIRMAMAKTADIR. Çocuklarınızla arzu ettiğiniz şeklinde oynayabilirsiniz. Bu oyuna bayılacaklarına dair bahse girebiliriz!

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon

v1.3.0