Scode – Kod Dünyası indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Scode, tamamen Türk geliştiriciler tarafından hazır bir kod yazma ve programlama uygulamasıdır. Tatbik içerisinde yer alan kurgulanmış hikayelerle kod yazabilir veya programlama öğrenebilirsiniz.

Keza eğlendirici hem de yazılım yazmayı eğitici olan uygulamadaki senaryolar üzerinden yazılım öğrenebilirsiniz. Bedava olarak Android cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz Scode uygulamasını internet bağlantınız olmadığı durumlarda da kullanabilirsiniz.

Oyunlaştırılmış yazılım yazma üstüne kurulu olan uygulama, yazılım mantığını ve algoritmasını öğrenmek yerine programlama dillerinin öğrenilmesini de sağlıyor. Scode’da Facebook arkadaşlarınızla yarışıp , kimin daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

FARKLI SENARYOLAR :

SAVAŞ : Savaş senaryosunda sen bir ASKERSIN ! Komutan’ın talimatlarını kullanarak görevleri başarıya ulaştırmalısın.Savaşın kaderi senin ellerinde !

FUTBOL : Maç açmak üzere ! Sen bir SPIKERSIN ! Maçı izleyicilere sunarken Müdür ‘ün talimatları sana muavin olacak. Maçın müsamaha verip vermemesi en ince ayrıntısına kadar senin yeteneklerine kalmış durumda !

MAKYAJ : Sen bir MAKYAJ VLOGGERISIN ! Takipçilerin senden video bekliyor . Onlara beğenecekleri içerikleri oluşturmanda make-up artistin sana asistan olacak. Hünerlerini göster !

MUTFAK : Sen bir AŞÇISIN ! Akşama güzel bir şölen atamak istiyorsun . Şef ‘in bu anlamda sana muavin olacak.İnsanların tadı damağında kalacak tatlar oluşturabilirsin !

MEDYA : Sen bir SUNUCUSUN ! Haber programını en iyi şekilde yönetmelisin . Son dakika haberleri , aktüel haberler… En iyi şekilde halka izleyicilere aktarılmalı . Bu yolda yönetmen sana tezgâhtar olacak.

Scode – Kod Dünyası indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

9 MB MB

Geçeli Versiyon