Scrapbook Crafter indir – full indir

Mac

Scrapbook Crafter; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üstünde kullanabileceğiniz, kullanıcı dostu bir dijital karalama defteri yazılımıdır.

Oldukça sade, şık ve kullanıcı dostu arayüz araçları ile birlikte gelen yazılım acmi veya profesyonel her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir.

Benzersiz ve eğlenceli tasarımlara imza atacağınız Scrapbook Crafter ile özgün albümler oluşturabilirsiniz. Hem tatil notlarınızı alabilir, ders notlarınızı yazabilir, yapmanız gereken iş ve görevlerinizi yazabilir ve not defteri olarak kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra dilerseniz dijital not defterinizi e-posta, Twitter, facebook ve Flickr yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

60’dan pozitif sanatsal kaynaktan edinilmiş karalama defteri setleri Sınırsız bellek Noel, yıl dönümleri, doğum günleri, seyahat, mezuniyet, nikah gibi etkinlikler için tatbik 2500 clipart, 300^den artı arkadaki planlar, 100’den pozitif çerçeve ve özel maskeler Sürükle bırak desteği Taşıma ve her tarafta boyutlandırma Önizleme yapabilme Fotoğrafları kırpma, döndürme ve katmanlar üzerinde çalışarak kolay düzenleme
Scrapbook Crafter indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

652 MB MB

Geçeli Versiyon