Secure File Storage indir – full indir

Mac
Yükle

Secure File Storage uygulaması Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullandığınız bütün sosyal hesap ve kredi kartı gibi şifrelerinizi tek bir dosya altında şifreli olarak saklamanıza olanak tanıyor.

Moderleşen dünyamızda bundan böyle tüm işlerimizi internet üzerinde yürütüyoruz. Ancak bu işleri yürütebilmemiz için bir takım hesaplara şifrelerle antre yapmamız gerekiyor. Yani kredi kartı ödemesi, havale, fatura ödeme gibi parasal hesaplarımızı ya da sosyal ağ hesaplarımızı ayrı ayrı şifreler ile yönetiyoruz. Bütün bu şifreleri akılda tutmak oldukça zorlama olabiliyor.

Secure File Storage kullanıcılarını bu yükten kurtararak tüm hesaplarının şifrelerini tek bir dosyada ve tek bir şifre ile korumalarını sağlıyor. tek yapmanız gereken yalnızca bu şifreyi ezberlemek. daha sonra bu parola ile tüm kullanıcı bilgileri ve şifre bilgilerinize erişebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

AES-256 şifreleme sistemini kullanan ve kullanıcılarının güvenliğini sağlamayı ilke edinen Secure File Storage uygulamasını denemelisiniz.

Secure File Storage indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

1.9 MB MB

Geçeli Versiyon