Şerotor indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Yıllar önce çizgi romanı olan Fena Kedi Şerafettin abimizin Şubat 2016 tarihinde sinema filmi çıktı. Anima İstanbul göre hazırlanan Animasyon Filmi bir fazla mecrada kendini izlettirmek için fazla güzel işler yapıyor. Şerotor adlı android gerçekte bunlardan biri. Bu kullanım ile şuan da bulunduğunuz ortama Kötü Kedi Şerafettin’i getirebilirsiniz. Hemen Şerotor uygulamasını açıp fotoğrafınızı çekin arkasında da Fena Kedi Şerafettin’in onlarca farkı figüründen birini fotoğrafınıza montajlayın. Ben resim çekmek istemiyorum derseniz de.Tatbik içerisinde Kötü Kedi Şerafettin filminden dargın onlarca görünüm var. Herhangi birini seçin ve caps yapın.Yaptığınız capsi arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında gülmesini sağlayın.

Fena Kedi Şerafettin android uygulaması internet olmadan kullanılabilir mi?
Evet,Kullanabilirsiniz. Ama yaptığınız fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak isterseniz internete gereksinim duyarsınız.

Kullanım içerisindeki görüntülerin kalitesi ne durumda?
Şerotor uygulaması içindeki tüm figürler ve kullanılan resimlerin kalitesi muhteşem.Hatta sizin çektiğiniz fotoğraflarla uyuşması için mükemmel bir kameraya sahip olmalısınız diyebiliriz.

Şerotor ile yaptığım resimleri paylaşabilir miyim?
Kesinlikle yaptığınız bütün resimleri indirip arkadaşlarınızla gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.

Şerotor indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

25 MB MB

Geçeli Versiyon