Sesli Günlük indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Sesli Günlük; Android işletim sistemine sahip tablet ve zeki telefonlarınız üzerinden sesli veya yazılı olarak bireysel jurnal tutabileceğiniz ve hatta günlüğünüzü görseller ile süsleyebileceğiniz şahane bir günlük tutma uygulamasıdır.

Herhangi bir aidat ödemeden sahip olabileceğiniz tatbik baştan sona zeki telefonlarınız üstünde günlüğünüzü tutabilirsiniz. Hem yazılarınızı görseller ile desteklemeniz mümkün. Bu sayede başınızdan geçen ve not elde etmek istediğiniz her layı hemen olan olarak yazabilir ve unutulmayacak hatıralar olarak kaydedebilirsiniz.

Şifreleme özelliği doğru günlüğünüze şifre koruması ekleyebilir ve notlarınıza üçüncü şahısların ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Sınırsız resim ekleme özelliği ile anılarınızı görsel olarak da saklama imkanı sunan uygulama, kendi sesiniz ile arşiv almanıza ve her anınızı ölümsüzleştirmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra bir gün için dilediğiniz kadar günlük yazabilme şansına sahipsiniz.

Uygulama kişisel günlük sayfalarınızı herhangi bir web sitesi veya sunucuya kaydetmemektedir. Aldığınız notlar yalnızca telefonunuzda depolanmaktadır.

Sesli Günlük indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

2.1 MB MB

Geçeli Versiyon