Şiddet II v2 kardeşliği.3.13 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

2 Zorlama Brotherhood – Kan Darbe çarpıcı 3D grafikler ile test etmek için uğraş becerilerini koyar.

Kardeşlik Şiddete oyna.google.com.bacrotherhood
Şiddet Brotherhood çarpıcı 3D grafikler, yapay zeka ile öğrenme, çoklu dövüş disiplinleri, ve 400’den fazla sürekli gelişen savaşçıları ile test etmek için mücadele becerilerini koyar. 30 ortamlarından, ninja, Yakuza ve daha fazla punk yenmek için mücadele edin. Büyük Patron dikkat et. Seni ve becerilerini eşsiz olan! Tıklayın “…bugün bu Uygulaması yüklemeniz gerekir neden öğrenmek için”.
Suikastçıları elit bir kardeşlik eski bir üyesisin. Sorun bu kardeşlik ile bir “eski” üyesi olarak böyle bir şey yok. Büyük Patronun arkasından sürüklemeye çalışacağını biliyordun ama sana ulaşmak için kardeşini kaçırmak sanıyordu. Şimdi onu bulmak ve onu eve getirmek savaşçının yolu izlemelisiniz.

Özellikler:
Yüksek sonu 3D motoru, Çoklu Dokunma, üçüncü taraf kumanda (Bluetooth) desteği 30+ benzersiz ortamlar 400’den Fazla farklı stilize rakiplerini yenmek için Keşfet! 12 benzersiz savaşçıları seçin ya da: yüz, cilt, kilo, giysi, aksesuar ve daha fazla Gelişen savaşçıları AI eğlendirecek günlük zorlukları Oynayın tutacak: Hitman, Battle Royale ve Survival (özellikler) derin bir karakter editörü ile kendi oluşturmak ! Oyun kredileri için kullanılabilir Facebook becerileri hakkında Brag-App alımları, daha arkadaşları kilidini, daha fazla saldırı stilleri, yeni yetenekler, giysi ve daha fazlası! Atlama, rulo, saldırı, hızlı zaman olaylar, süper hamle ve daha fazla ayrıntı Sezgisel kontroller 12 farklı dövüş stilleri Çarpıcı grafik Karate fu: Boks, Muey-thai, Feral, Kung-Yüksek Kalite 3D grafik, tam 3D karakterler, gelişmiş aydınlatma ve görülmemiş bir düzeye! Karakter donatmak, dövüş tekniği Öğren. Ne olacak? Muay-thai? Kung-fu? Seçim için beş farklı disiplinlerle, doğru eylem ortasında içine atlamak için hazır!

Kardeşini kurtarmak için mücadele olarak inanılmaz görsel efektler, harika ışıklandırma ve karmaşık ayrıntıları ile hikaye kaybolmak. Rakiplerinizi yapay zeka yoluyla öğrenirler, bu yüzden sürekli gelişen ve hareketlerini öğreniyorlar. Bir kötü adam için bugün çalışır, yarın çalışmayabilir. Zor bir mücadele, ama eğer ihtiyacınız varsa yardım alabilirsiniz. Her zaman yol boyunca size yardım etmek için bir arkadaşı kilidini açabilir.

Asla mükemmel bir dövüş stili olarak sıkılacaksın bu zorluk üç düzeyde sağlamak. Savaşçı ışık yolu takip etmek, ya da karanlığa gider karar vermelisiniz. Şimdi ve Şiddet indirme Kardeşler kavga!

Ne bu sürümde: (Güncelleme : 10 Ekim 2016)

Bu güncelleme
Android 7.0 için • hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Gerekli Android O/S :2.3+

Ekran görüntüleri :

Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot
Brotherhood of Violence II - screenshot

İndir : 341M (APK+OBB)

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon