Slow Motion Video FX indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Slow Motion Video FX, hemen olan olarak video çekerek içerikleri yavaşlatma ve farklı görsellerde video içerikleri oluşturma seçeneği sunan bir uygulamadır.

Yavaş hareketler ederek öbür olaylara öbür perspektif oluşturma seçeneği sunan, yavaş çekimler ile santsal ögeler oluşturma ve oluşturulan içeriklere öbür düzenleme işlemlerini bir arada sunarak özel içerikler elde etme seçeneği sunan bir uygulamadır. Kullanıcı adi bir şekilde kaydı gerçekleştirmektedir. Kaydı gerçekleşen içeriklere yavaşlama işlemi başlatarak içerikleri özelleştirme seçeneği sunulmuştur.

Var olan video kayıtları için operasyon yetkisi sunan anlık olarak çekilen videolar için anında yavaşlatma seçeneğini kullanan bir uygulamadır. Video kaydı sırasında algılanan kareleri ayırarak ağır ağır oynatılmasına ve bambaşka oynatma hızları ile yavai çekimi özelleştirme imkanı sunmaktadır. Yürüyüşlerinizi, ağzınızdan çıkan suyu tescil etmede veya bir çok içeriği doğrudan doğruya tescil ederek ayrı görüntüler elde etme seçeneği sunan bir uygulamadır.

Slow Motion Video FX indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

27 MB MB

Geçeli Versiyon