Sopa v1 zombi Katil:Lig.2.3 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

2016 en iyi eylem alt-scrollers!


Lig Çöp Adam Zombi
bana.dreamsky.leagueofstickmanzombie
2016 en iyi eylem yan-scrollers! Grand evreleri, gösterişli becerileri, modern ekipman, patlayıcı savaş, oyun dünya zombiler tarafından boğulmuş olduğu gelecekte, içine oyuncular alır bir Çöp adam ve zombiler mükemmel bir kombinasyon, insanlığı kurtarmaktır.

arka plan hikayesi:
2050 A. D.. Aşırılık’ biyolojik silah araştırma çoğu insan enfekte ve zombi onları döndü kimyasal bir sızıntı yol açtı. Toplumsal düzen parçalanması ve trajik olaylar insanlığın en ölümü katkıda bulunmuştur. Enfekte küçük bir bölümü genetik mutasyonlar nedeniyle doğaüstü güçler kazanmış, ve zombi kıyamet mücadele için bir ittifak kurmuşlardı. İnsanlığı kurtarmak için bir savaş başladı…

Özellikler:
Yılın en iyi Aksiyon Oyunu
2016 en çok beklenen aksiyon oyunu. Çift Vurur, havaya Yükselme ve Ölümcül Tarak gibi özellikleri ile heyecan hissi yaşayabilirsiniz! Isı hissediyorum gel ve bazı canavarları öldürmek!

Kahramanları Güçlerini Birleştiriyor
Kilidi daha kahraman ve diğer kahramanlar ile takım! Diğerleri ile Canavar Kral PATRON mücadele için güçlerini birleştirmeleri! Şimdi kendi takımınızı seçin ve dövüşe başlayın!

Klasik Çöp Adam Kahraman
Çöp Adam Kahraman gibi melee savaşçıları ya da uzun menzilli saldırganların olarak, birçok türleri en iyi dövüş deneyimini verecek!

En İyi Görsel Deneyim
Yüksek kaliteli grafik! Çarpıcı özel efektler! Mevcut en iyi oyun deneyimi Çöp Adam Ligi – Zombi!

Basit Ve Düzgün Çalışma
Özgürce kahramanlar arasında geçiş ve dört farklı becerileri master. Şimdiye kadarki en iyi savaş deneyimine sahip olacaksınız!

Dünya Liderler
Dünya afiş, ülkeye afiş ve arkadaş afiş sunuyoruz. Takım dünya çapında oyuncular ile rekabet edebilir. Diğer yendi ve Şampiyon olmak!

Ne bu sürümde : (Güncelleme : 14 Ekim 2016)

1. Hata düzeltildi
Gerekli Android O/S : 2.3 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 47M MUAYENE

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

47M MB

Geçeli Versiyon