SouzaSim – Drag Yarışı MUAYENE indir – full indir

Evagelos Oganesov Hileli Oyunlar
Yükle

SouzaSim Geri Sürükleme Yarışı adlı yeni bir devam filmi. Acilen Sürükle Yarış formu bir tutam AI Sürücü ile rekabet en iyi Tarayıcı oldu ve yarış ve Yarışçı her şey var. Drag yarışı muhtemel olan en yüksek performansa varmak ve en iyi Drag Yarışçılar en iyi kazanmak melodi bisiklet.

İstediğiniz oysa özelleştirilmiş, renk, exhusts ve jantlar, motor, şanzıman ve süspansiyon için olabilir 4 öbür mopedler kullanılabilir.

Yarışlarda garajında mevcut 5 bisiklet yuvaları ile temsil edecek ekip adı seçin. Kariyerine başlatmak için kullanılan yeni bir bisiklet ya da satın alabilirsiniz.

Görsel Özelleştirme.
Boyama başlıca gövde dostum, aydınlık krom rengi, karbon fiber doku ile iki ekstra parça ya da aydınlık renkler. Jantlar çok iyi, iç ve dış kısım olarak bisikleti her metal parça boyama. Ayrı renk fren kolları. Bisiklet plak seçilmesi, sponsorlar ile çıkartmalar veya ekip olarak iyi sürat derileri adın.

Daha Fazla Özelleştirme.
Bisiklet, daha iyi performans verir 5 bambaşka exhusts için 7 bambaşka jantlar.
Kadar çabuk bir başlangıç için yüksek Rpm varmak için hız sınırlayıcı kaldırma, uzun dişli oranları gibi özel dişli oranını ayarlar bisiklet en

Servis bisiklet yarış ortasında sıkışmış alışkanlık muhakkak olmak için bir saat bedava olarak olası Hizmet için bisiklet kadar internete bağlı.

Bisiklet istatistiklerinizi kontrol edin, Km çok azimli, fazla para spended nasıl, bir fotoğraf çekimi için öbür açılardan fotoğraflar sürüklemek ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Yarış.
Bir yüz bin iki yüz gece veya gündüz yarışı.Zor bir karşı taraf ile 400 ya da 1000m düz yolda.
Doğru rpm seçilmesi veya yalnızca bir takım lastik yakmak haricen çok iyi bir başlangıç gerçekleştirmek için en iyi yolu bulmak.
Yarış esnasında kabini ve asla yarışı son vermek istiyorsunuz çünkü motoru fazla ısınma olmadığından belli olun.

Bilerek Hatalar:
Ses birazcık düşük, Kontrolleri birazcık adamcağız. Ilk kez yarış esnasında bir reklam sadece fazla açılmak öncelikle reklam yüklenirken bildiren sonradan Yarış ne süre olacak bu yarışın ortasında görünebilir. Bedava servis birincil oyun “internet” messenge için biraz süre verin ve her tarafta deneyin belirlenmiş Olun gösterebilir başlamak zaman işe yaramayabilir. Herhangi bir hata rapor çekinmeyin.

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon