Stok Takip indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Stok Takip, öbür işletme tiplerinde dosdoğru ürünlerinizi denetim altına alarak stokları takip etme ve hemen olan olarak operasyon yaparak durmadan girdi vede çıktı yapma imkanı sunan bir uygulamadır.

İnsanların her ortam içerisinde kullanması için özelleştirme seçenekleri ile başvuru kolaylığı sunan bir uygulamadır. Şahısların her daim işlem yapmasına imkan vererek, barkod seçenekleri ile ya da manüel işlemler ile ürün girişi yapma, mahsul düzenleme vede ürünleri çıkış yaparak satmak işlemlerini mönü içerisinde tamamlama seçeneği sunan bir uygulamadır.

Mobil kullanıcıların her ortam içerisinde bambaşka tavırlar takınması sonucu insanların etkin olarak operasyon yapmalarına imkan vermektedir. En büyük özelliği olan barkod okuma özelliği ile süratli ve basit ekranlar tamamen stok takibi ve yapılan satışları kayıt altına alabilir, kasa hareketlerini her lahza görebilirsiniz. Yapılan satışlardaki kâr tutarını Vakit dilimlerine göre tahlil ettirerek mobil içerisinde dosdoğru idare ve rapor alma işlemlerine imza atabilirsiniz.

Stok Peşine Düşüp Takip indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

38 MB MB

Geçeli Versiyon