gorsel

Survivor: Rusty Forest v1.2.4 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Survivor “dünya, dünya nüfusunun en sildi olan bilinmeyen bir virüs kadar çarptı güzel geldiniz!


Survivor: Rusty Orman
play.google.com.thesurvivor
(Stalker), hayatta kalmış ve şimdi yaşam için artık hastalığı ile enfekte yerli nüfusun kalanları karşı mücadele etmek gerekir birkaç biridir. Hayatta kalma ve korku oyunları en iyi gelenekleri içinde, Kurtulan “oyuncular kendi silahlarını, araçlar, tahkimatı, barınaklar, vb inşa hammadde toplamak için açık dünyasını keşfetmek gerekir. zombiler, enfekte yaban hayatı ve dünyaya kendisini tehlikelere karşı.

Survivor “tek amaç hayatta kalmak. Bunu yapmak bu kadar açlık, susuzluk, soğuk ve radyasyon gibi mücadeleler üstesinden gelmek gerekir.
* Craft silah ve araçlar. Kamp kurmak, ya da sıcak tutmak için bir yangın başlatmak ormandaki ağaçları kesmek.
* Açlıktan! Et için hayvanları öldürmek. Açlıktan kendinizi tutmak için yiyecek atmak.
* Küçük bir barınak ya da büyük bir kale inşa. Tuzaklar yatıyordu ve güvenli bir çevre tutmak için savunma.
* Keşfetmek ve gün boyunca inşa. Geceleri üssü savunmak.

DİKKAT:
“Survivor” Erken Erişim bir oyun. Şu anda hala eklenen yeni özellikler ile ağır geliştirme aşamasında. Şu anda böcekler, içerik kilitli, özellikleri ve diğer oyun kırma sorunlar eksik. Gelecekteki tüm güncelleştirmeleri yayımlar ve Erken Erişim tam oyun içerir. Erken Erişim şu anda bize katıldığınız neden destek Yardım ve merakla beklenen fanlar bile daha fazla özellik ve derinlik geliştirme ekibi büyümeye devam ediyor, çabaları ve planlama ve eklenmesini sağlayacaktır. Oyunu sık sık güncellenir – ve bir çok şey değişiyor.

X 86 işlemci ile cihazların sahipleri için: oyun cihazınızda çalışmaz ya da beklediğiniz gibi çalışmaz yüksek olasılıkla, bu yüzden kendi sorumluluğunuzdadır indirin!

Özellikler:
Rastgele dünya nesil – 1 m2. post Sovyet devletinin km öbek terk edilmiş köyleri güneş ve ay fazı ile birlikte, askeri üsler, derin ormanlar, yollar, nehirler, göller, vahşi yerleri, ve daha fazlası… gece ve Gündüz – Gerçekçi dinamik gece gündüz döngüsü ile rastgele. Oluşturmak ve yok – dünya yapıları ve öğeleri yok veya Kaynaklar için hurdaya olabilir. Yeniden amaçlı malzemeler elle özel yapıları ve tahkimat inşa etmek için, gerçek zamanlı olarak dünyaya yapı parçaları yerleştirerek topladı. Stok – işçiliği ve karakter özelleştirme ihtiyaçlarına cevap geliştirilen sezgisel envanter sistemi hayatta kalmak için gereken tüm öğeleri Taşımak. Survivor”,” kıyamet dünyanın, kaynakları seyrek ve her yararlı bit kullanılmalıdır madde işçiliği ve düşüşü. Yemek tarifleri sürekli büyüyen bir liste ile, ahşap, taş ve pas metal gibi kaynakları silahlar ve araçlar oluşturmak için bir araya. Araçlar zamanla yıprandığı için onları onarmak için işçiliği yeteneklerinizi kullanın. Ya da ekipman geliştirilebilir öğeler, başka bir şeye dönüşmüş ya da yeni işçiliği mekanizmaları kullanarak sabit. Terk edilmiş binalar zaten talan edilmiş bir kez hayvanlar – vahşi hayvanları avlamak için dışarı Baş. Görmek, duymak ve kokusunu alan gizli sistem Gizlice geçmiş zombiler ve hayvanlar. Çevre sıcaklığı – /barınak veya kamp ateşi bulmak Oluşturun. Soğuk gecelerde veya uzun dayz bir fark yaratacak. Her karar oyunları, her hata ölümcül olabilir, bu nedenle kaydetmek hayır var. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersiniz ve baştan oynamak gerekiyor. Gelecek güncellemeler bu özellikleri daha da derinlik ve seçimler daha geniş bir çeşitliliği ile dünyanın artan tehlikeleri hayatta kalmak için ayrıntılı bilgiler verilecek. Proje ilerledikçe eklenecektir olduğu çeşitli gelişme aşamalarında özellikleri:
Daha fazla bina, Daha fazla işçiliği Genişletilmiş AI Sürülebilir araçlar Daha fazla hayvan ve bitkilerin Hava etkileri Nedir bu sürümü : (Güncelleme : 2 Kasım 2016)
* küçük hatalar düzeltildi;

Gerekli Android O/S : 3.0+

Ekran görüntüleri :

The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot

İndir : 160Mb (APK+OBB)

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon