Unbound indir – full indir

Mac
Yükle

Mac OS işletim sistemlerinize sahip cihazlarınız için geliştirilen Unbound uygulaması ile bundan böyle cihazlarınızda fotoğraf yükünüzü hafifletecek ve muhakkak bir uyum içerisinde düzenleyebileceksiniz.

Basit bir fotoğraf yöneticisi olan bu başvuru formu ile tüm fotoğraflarınızı fazla kolay bir şekilde bir kaç tıklama ile düzenleyebileceksiniz. İstediğiniz fotoğraflarınızı oluşturacağınız klasörler içerisinde saklayabilir, zorlama ve çıktı olabilir, özel kolajlar oluşturabilir ve istediğiniz sevdiğiniz bütün kişilere facebook, twitter , e-posta aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Çevrim dışı olarak kullanabileceğiniz bu başvuru formu sizin bir çok yükünüzü hafifletecek ve bulmak istediğiniz fotoğrafları aramaktan vazgeçeceksiniz. Ayrıca Dropbox kullanarak uygulamayı birden artı Mac cihazınız üzerinde senkronize edebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğraflar ve yaptığınız düzenlemeler derhal öteki senkronize olan cihazlara da uygulanacak ve böylece her aygıt için ayrı olarak uğraşmak zorunda da kalmayacaksınız. 

Unbound indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

11.7 MB MB

Geçeli Versiyon