gorsel

V1 Bully: Yıldönümü Baskı.0.0.14 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Çığır açan Rockstar Oyunları geleneği, orijinal oyun ve gülünç şaka yollu …


Bully: Yıldönümü Edition
com.rockstargames.bully
Çığır açan Rockstar Oyunları geleneği, orijinal oyun ve esprili cıvık bir hikaye Kabadayı: Yıldönümü baskısında okul bahçesinde işgal etti. 15 afacan yaşında Jimmy Hopkins bozuk sosyal hiyerarşisinde ve Hazırlık Okulu, Bullworth Akademisi çökmekte. Kabadayılar ayağa, öğretmenler tarafından dalga, yakan top oynamak, saka konusunda sporcuları yenmek, kazanmak veya kaybetmek kız ve etrafında en kötü okulda bir yıl hayatta.

Bully: Yıldönümü Edition yeni Arkadaş Zorluklarla multiplayer eklerken yüksek dokunmatik oyun için yeniden tasarlandı çözünürlüklü görüntüler, geliştirilmiş grafik, geliştirilmiş aydınlatma ve dokular, ve denetimleri, tüm Zorba beğeniler her şey: Burs Edition plus destek içerir.

Arkadaşım Sorunlar en hızlı Biyoloji kurbağayı keserken, İngilizce kelime sorunları çözmek, uçan bir sincap Fındık Çekim meşe palamudu ile düşmanları yok etmek için Yardım, ve çok daha fazlası oyunlar-sınıf Başkanı ve arcade tarzı mini: kafa.

Özellikler:
-Yüksek çözünürlüklü görüntüler için oyunlar ve Zorba dan # öğeler: Burs Edition Muhteşem grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik aydınlatma, gölgeler ve parçacık efektleri Doğal destek her yerde multiplayer Arkadaşım Zorluklar tabanlı devre ile arkadaşlarınıza Meydan ekstra görevler, karakterler, sınıf mini ile tam bir Kabadayı hikayesini içerir. Oyun git ve al haber ne zaman sıra senin Akıllı dokunmatik kontrolleri ile bağlamsal düğmeleri sadece zaman ihtiyacım var onları Sorunsuz bir şekilde devam ediyor oyun boyunca tüm cihazlar ile bulut kaydeder ile Rockstar Games Social Club Fiziksel denetleyici desteği Ne bu sürümü : (Güncelleme : 7 Aralık 2016)

Hayır son değişiklikler
Gerektirir Android : 4.0 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 2G APK+OBB

sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon