gorsel

Warhammer 40,000: Katili v1.11 MUAYENE indir – full indir

Strateji Oyunları
Yükle
Oyunlar , Strateji ,

Katili bütün zamanların en iyi sıra tabanlı bir strateji oyun barbar bir


Warhammer 40,000: Katili
com.hammerfall.Katili
NOT LÜTFEN OKUYUN: ne yazık ki, sadece (Android 6.0) bazı cihazlarda kullanıcıların bir avuç sunucularımıza bağlanma engel olan Google SDK bir sorun yaşıyoruz. Bunu düzeltmek için çalışıyoruz ve yakında bir güncelleme itecektir. Rahatsızlık için özür dileriz!

Katili tüm zamanların en iyi sıra tabanlı strateji oyunlarından biri acımasız bir alacak. Oyun dinamik eylem ile mücadele birden çok aşamadan Sigortalar. Yerine ordu manevra ve düşman ezmek için taktik yetenekleri yıkıcı bir dizi ortaya çıkarın. Oyun iki farklı mod sunuyor:

Katili Modu:
Saldırı planı ve savaş iki aşamadan askerleri komuta. Düşmanlarınıza ateş açın, Düşmanlar ezmek için taktik yetenekleri ve açığa psişik güçlerini kullanmak. Şiddetli tek ve çok oyunculu savaşlar yoluyla ve belirli zafer arasında duran her şeyi yok etmek için savaşın.

Klasik Modu:
Geleneksel satranç kurallarına göre hem tek hem de çok oyunculu oyun içinde taktik keskinleştirmek, dramatik savaş arazilerde vahşice şiddet öldürür yürütülüyor. Irkınız seçin ve savaş online tüm dünyada tam bir çapraz platform multiplayer modunda rakipler karşı.

Özellikler:
Hem Klasik satranç ve genişletilmiş Katili oyun modunda 2 benzersiz oyun Modu: Oyun. Online ve tek oyuncu: AI karşı her iki Kampanyada Çatışma ve birden fazla online oyun modlarında rakiplere karşı ayı için yeni yeteneklerinizi getirin kendinizi Test edin. Keskinleştirmek yeteneklerinizi hem Klasik hem de Katili 5 farklı AI zorluk ayarları ayet kurnaz bir AI. Yerel multiplayer: yerel hotseat maçta canlı rakipler karşı karşıya. Zaman uyumsuz oyun: seninle oyun Almak ve birden çok zaman uyumsuz maçlar için arkadaşlarınıza meydan. Canlı Klasik ve Katili Liderler ile rekabet çevrimiçi Liderler: arkadaşlarınıza karşı Rekabet ve dünya. Ölüm Melekleri rivayet kampanya 50 görevi, tam olarak Sanguinius Oğulları ile Başbakan Hethgar için savaşır gibi Kaptan Dracomedes Katıl 50 misyon tek oyuncu kampanya. Boyun eğmez Alanı deniz veya kana susamış Çalışmaları, benzersiz güçlü yönlerini, zayıf yönlerini, yetenek ve stratejileri ile her 2 benzersiz yarış: Oyun. Multiplayer ve çatışma maçta sahaya 11 ikonik Space Marine Bölümleri ya da Ork Klanları 12 # Bölüm ve Klanlar: Talebi. Kampanya, Çatışma (VS AI) ve Online Liderler yoluyla ilerliyor tarafından ordu görünümü Terzi 36 özel modeller. Düşmanlarına yıkım getirmek için oyuncu ve birim yetenekleri ezici bir dizi Açığa 45 eşsiz oyuncu ve birim yetenekleri. Özelleştirmek yeteneğinizi oyun stili eşleştirmek için dizilimler. İngilizce, Fransızca, Almanca, Norveççe, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve 8 farklı diller: Oyun içinde lokalize.
Ne bu sürümde : (Güncelleme : 30 Ekim 2016)

– 600+ Düzeltmeleri Ve İyileştirmeler
– (P) Android 7 için Optimize
– (1.9) Uygulaması artık Android 4/5 devam edilebilir
– (1.8) Android 6.0 başlatma sorunu düzeltildi
Kaynak zorlanma geliştirmek için (1.7) Eklendi Grafik seçeneği
– (1) Doku ve Bellek optimizasyon
Bizim geliştirme ekibi aktif olarak hata veya çöküyor araştırıyor ve buluyorlar gibi çözümler yerine getirmeye devam edecek. Eğer test bize yardımcı ilgilenen varsa, lütfen [email protected] bize e-mail
Gerekli Android O/S : 4.0 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 389M APK+OBB

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon