Watermark Plus indir – full indir

Mac

Watermark Plus; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kendi çektiğiniz fotoğraflarınızın telif haklarını gözetmek nedeniyle filigran eklemenize imkan tanıyan harika bir yazılım.

Oldukça pratik bir su hattı ekleme yazılımı olan Watermark Plus aynı anda ansızın fazla resim üstüne filigran eklemenize imkan tanıyor. Bu sayede süre kazanarak saniyeler içerisinde fotoğraflarınızın tümüne su hattı ekleyebilirsiniz.

Keza yazılım fotoğraflarınızı süratli bir şekilde her tarafta boyutlandırma ve transformasyon şansına sahipsiniz. Bu sayede fotoğraflarınızı popüler olarak kullanılan JPEG, TIFF, BMP, PNG formaları arasında dönüştürebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yazılımda yer alan “WYSIWYG” özelliği tamamen fotoğraflarınıza dönüştürmeden önizleme yapabilir ve zorunlu durumlarda bitmiş düzenleyebilirsiniz.

Öbür boyutlardaki fotoğraflarınızı otomatik olarak boyutlandırmanıza müsade veren yazılım ile metin yazı tipi, tarz, renk, hizalama gibi ayarlarını zahmetsizce yapılandırabilirsiniz.

Watermark Plus indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

4.7 mB MB

Geçeli Versiyon