YouTube Music indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

YouTube Music, Android işletim sistemki cihazlarınızda Apple Music veya Spotify gibi servislere alternatif olarak kullanabileceğiniz bir online müzik dinleme uygulamasıdır.

Her kullanıcının kendi müzik zevkine yerinde onlarca bambaşka kategoride binlerce hit parçaları bulabilecekleri ve bunun yanı sıra en son çıkan şarkıların kliplerini, popüler parçaların coverlarını ve remixlerini bulabilecekleri uygulamayı, 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların dinledikleri parçalar baz alınarak hazırlanan özel çalma listeleri, en son çıkan albümlerin listelendiği trend şarkılar, hit parçalardan oluşan ve her gün güncellenen müzik listeleri, video klipler, albümler ve konser kesitlerinin de yer aldığı o kadar fazla içerik sunan Youtube Music ayrıca basit kullanımlı arayüzü ile de uyarı çekiyor.

Youtube mobil uygulamasının arayüzüyle aynı bir tasarıma sahip olan Youtube Music şu an ülkemizde kullanılamıyor ama başvuru içeriğinden faydalanabiliyorsunuz. Uygulamayı uygulamak için Google hesabınızla antre yapmanız gerekiyor. Eğer uygulamayı reklamsız göstermek istiyorsanız o süre da Youtube Inkar üyesi olmanız gerekiyor.

YouTube Music indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Cihaza Göre Değişir MB

Geçeli Versiyon